Вітрум Плюс таблетки вкриті оболонкою 30 штук - Юніфарм

Артикул: 294017
  • Упаковка / 30 шт.

    380.70 грн.

Доставка:

  • Самовивіз

  • Кур'єр по м. Києву

    до 2 год / від 65 грн.

  • Нова пошта

    1-3 дні / від 70 грн.

  • Укрпошта

    1-3 дні / від 50 грн.

Опис

● Вітамін А необхідний для нормального перебігу метаболічних процесів. Забезпечує нормальну функцію органу зору, структурну цілісність тканин, підвищує стійкість організму до інфекцій.

● Вітамін Е є активним антиоксидантом, гальмує перекисне окиснення ліпідів, яке посилюється при багатьох захворюваннях, запобігає пошкодженню клітинних структур вільними радикалами. Бере участь у процесах тканинного дихання, біосинтезі гему та білків, обміну жирів та вуглеводів, проліферації клітин та інших метаболічних процесах.

● Вітамін D3 посилює всмоктування кальцію в кишечнику та реабсорбцію фосфору в ниркових канальцях, нормалізує формування кісткового скелету та зубів, сприяє збереженню структури кісток та має імуномоделюючі властивості.

● Вітамін К1 необхідний для синтезу білків, що забезпечують достатній рівень коагуляції. Відіграє важливу роль в обміні речовин у кістках та в сполучній тканині, а також в роботі нирок.

● Вітамін C має виражені відновні властивості. Бере участь в окисно-відновних процесах, регуляції вуглеводного обміну, впливає на обмін амінокислот, метаболізм тироксину, біосинтез катехоламінів, стероїдних гормонів та інсуліну; необхідний для згортання крові, синтезу колагену та проколагену, регенерації сполучної та кісткової тканин. Нормалізує проникність капілярів. Сприяє абсорбції заліза в кишечнику та бере участь у синтезі гемоглобіну. Підвищує неспецифічну резистентність організму, має антиоксидантні властивості.

● Вітамін B1 необхідний для нормального функціонування нервової, травної систем, серцевої діяльності та ендокринних залоз. Бере участь в регулюванні вуглеводного обміну та реакціях енергетичного обміну.

● Вітамін В2 бере участь у процесах росту. Підтримує процес фагоцитозу, впливає на морфологію та функцію центральної та вегетативної нервової систем, відіграє важливу роль у підтримці нормальної зорової функції ока та в синтезі еритропоетину, гемоглобіну. Підвищує секреторну функцію шлунка, покращує жовчовиділення, полегшує всмоктування вуглеводів у тонкому кишечнику, необхідний для підтримки нормальної мікрофлори кишечнику. Покращує функції печінки, сприяє інкреції інсуліну.

● Вітамін В6 входить до складу ензимів, які беруть участь у процесах декарбоксилювання та переамінування амінокислот, ліпідному обміні. Необхідний для нормального функціонування периферичної та центральної нервової систем.

● Вітамін В12 має високу біологічну активність та бере участь у вуглеводному, білковому, ліпідному обмінах. Підвищує регенерацію тканин, нормалізує кровотворення, функції печінки та нервової системи.

● Фолієва кислота необхідна для нормального дозрівання мегабластів та утворення нормобластів. Стимулює еритропоез, бере участь у синтезі амінокислот, нуклеїнових кислот, пуринів та піримідинів, а також в обміні холіну.

● Нікотинамід субстратно стимулює синтез нікотинаденіндинуклеотиду (НАД) та нікотинаденіндинуклеотидфосфату (НАДФ). У вигляді НАД та НАДФ акцептує та переносить протони у багатьох окисно-відновних реакціях, забезпечуючи нормальний хід багатьох видів обміну, у тому числі енергетичного.

● Пантотенова кислота стимулює утворення кортикостероїдів. Є субстратом для синтезу коензимів ацетилювання. Бере участь у вуглеводному та жировому обмінах, синтезі ацетилхоліну, кортикостероїдів. Оптимізує енергетичне забезпечення скоротливої здатності міокарда, покращує процеси регенерації.

● Біотин (вітамін Н) входить до складу ферментів, які регулюють білковий та ліпідний обміни. Є коферментом карбоксилювання, тому необхідний для синтезу вищих жирних кислот та щавелево-оцтової кислоти. Бере участь у синтезі пуринів, які входять до складу нуклеїнових кислот та нуклеотидів.

● Іони кальцію беруть участь у передачі нервових імпульсів, у скороченні скелетної та гладкої мускулатури, міокарда, у зсіданні крові, в утворенні та збереженні цілісності кісткової тканини.

● Фосфор входить до складу нуклеотидів, нуклеїнових кислот, фосфопротеїдів, фосфоліпідів, коферментів, ферментів, є важливим елементом складу кісток та зубної емалі.

● Магній регулює обмінні процеси, нейрохімічну передачу та м’язову збудливість, знижує кількість ацетилхоліну у периферичній та центральній нервовій системах.

● Калій активує багато цитоплазматичних ферментів, регулює внутрішньоклітинний осмотичний тиcк, синтез білка, транспорт амінокислот, скоротливу здатність міокарда, проведення нервових імпульсів, скорочення скелетних м’язів.

● Іони хлору беруть участь в утворенні постійного осмотичного тиску та регуляції водно-сольового обміну, виконують важливі функції в регуляції об’єму рідини, трансепітеліальному транспорті іонів та стабілізації мембранних потенціалів, беруть участь в підтримці рН клітин.

● Залізо входить до складу гемоглобіну, міоглобіну, цитохромів, бере участь у низці окисно-відновних реакцій, відіграє важливу роль у процесах кровотворення.

● Мідь відіграє важливу роль в окисно-відновних реакціях та захисті організму від дії вільних радикалів.

● Цинк бере участь у синтезі ДНК, інсуліну, синтезі та розпаді РНК, у метаболізмі ліпідів та білків, займає важливу позицію в функціонуванні імунної системи. Має антиоксидантні властивості.

● Марганець відіграє важливу роль у ряді фізіологічних процесів як компонент та активатор ряду ферментів, у тому числі супероксиддисмутази (головного антиоксидантного ферменту мітохондрій).

● Йод є складовою гормонів щитоподібної залози, які беруть участь у регуляції обмінних процесів в організмі, діяльності головного мозку, нервової та серцево-судинної систем.

● Молібден входить до складу ферментів та коферментів, які беруть участь у багатьох окисно-відновних реакціях в організмі. Сприяє затриманню в організмі фтору, а також метаболізму заліза в печінці. Має здатність прискорювати розпад пуринів та виведення сечової кислоти.

● Селен підтримує функцію селеновмісних ферментів: глутатіонпероксидази (метаболізує гідроперекиси ненасичених жирних кислот) та ферментів, які беруть участь у дейодуванні тиреоїдних гормонів. Є антиоксидантом.

● Хром бере участь у метаболізмі глюкози, посилюючи дію інсуліну.

● Ванадій сприяє зниженню холестерину та нормалізації вуглеводного обміну. Перешкоджає розвитку атеросклерозу, запобігає ризику виникнення серцево-судинних захворювань.

Рекомендації щодо застосування

Може бути рекомендована для корекції раціонів харчування дорослих, як додаткове джерело вітамінів: A, D3, E, C, K1, В1, B2, B6, B12, В3 (нікотинаміду), В5 (пантотенової кислоти), фолієвої кислоти, біотину, та мінеральних речовин, в тому числі: кальцію, магнію, заліза, цинку, марганцю, міді, йоду, селену, хрому, молібдену, ванадію.

Поєднання 13 вітамінів та 14 мінералів збалансує Ваше харчування.

Здорове харчування сприяє зниженню ризику розвитку гіповітамінозу та недостатності мінеральних речовин, підтримці нормального метаболізму та нормальної функції імунної системи, у тому числі під час поширення сезонних захворювань.

Перед застосуванням необхідна консультація лікаря.

Спосіб застосування та дози

Дорослим приймати по 1 таблетці на день під час їжі. Тривалість прийому - 2-3 тижні. При необхідності прийом можна повторити через місяць.

Протипоказання

Не слід застосовувати у людей, які мають індивідуальну непереносимість компонентів продукту, вагітним жінкам або жінкам, які годують груддю. Особам, що мають захворювання щитоподібної залози, слід проконсультуватися з лікарем-ендокринологом. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або попередження будь-яких хвороб, не повинен використовуватися як замінник різних дієт. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу.  Не вживайте після строку придатності, зазначеного на упаковці.

Не є лікарським засобом.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі від +15 °C до +25 °C та при відносній вологості повітря не вище 60%.

Термін придатності
2 роки.

Повний аналог
Повний збіг складу діючих речовин, їх дозування та форми випуску
  • Аналог не знайдено

Аналог в інших формах випуску
Збіг складу діючих речовин та їх дозування
  • Аналог не знайдено

Подібний терапевтичний ефект
Збіг складу діючих речовин та їх дозування
  • Аналог не знайдено