Омега ДНА для дітей Нау Фудс (Omega DNA Now Foods Kids) пастилки жувальні з фруктовим смаком 60 штук - Now Foods, США

Артикул: 339656
 • Упаковка / 60 шт.

  827.65 грн.
  703.50 грн.

Доставка:

 • Самовивіз

 • Кур'єр по м. Києву

  до 2 год / від 65 грн.

 • Нова пошта

  1-3 дні / від 70 грн.

 • Укрпошта

  1-3 дні / від 50 грн.

Омега ДНА для дітей Нау Фудс (Omega DNA Now Foods Kids) пастилки жувальні з фруктовим смаком 60 штук - Now Foods, США

Опис

1. Підтримка розвитку мозку та зору. Омега-3 жирні кислоти, особливо DHA, необхідні для нормального розвитку мозку та зору у дітей. Вони допомагають покращити пам'ять, концентрацію, увагу, навчання та мовлення.

2. Зміцнення імунної системи. Омега-3 жирні кислоти сприяють виробленню антитіл, які допомагають організму боротися з інфекціями.

3. Здоров'я серця. Омега-3 жирні кислоти допомагають знизити рівень холестерину та триглицеридів у крові, що знижує ризик серцево-судинних захворювань.

4. Здоров'я опорно-рухового апарату. Омега-3 жирні кислоти допомагають підтримувати здоров'я суглобів та кісток у дітей.

5. Зменшення запалення. Омега-3 жирні кислоти мають протизапальні властивості, які можуть допомогти зменшити біль та набряк при різних захворюваннях.

6. Покращення настрою та поведінки. Омега-3 жирні кислоти допомагають покращити настрій та поведінку дітей, які страждають на депресію, тривогу або гіперактивність.

7. Збільшення енергії. Омега-3 жирні кислоти допомагають збільшити енергію у дітей, які відчувають втому або виснаження.

8. Покращення якості шкіри. Омега-3 жирні кислоти можуть допомогти покращити стан шкіри, зробивши її більш зволоженою та еластичною.

9. Зниження ризику алергії. Омега-3 жирні кислоти допомагають знизити ризик розвитку алергії у дітей.

Форма випуску

Пастилки жувальні

Склад

Усього жирів 1 г, Концентрат риб’ячого жиру (BioPureDHA®) 1100 мг, Докозагексаєнова кислота (ДГК) 200 мг, Ейкозапентаєнова кислота (ЕПК) 48 мг.

Показання

● Алергія 

● Захворювання шкіри (дерматити, атопія)

● Покращення когнітивних процесів (пам'ять, концентрація та увага).

● Часті простудні захворювання.

● Захворювання дихальної системи (астма, бронхіт, пневмонія)

● Покращення настрою та поведінки (гіперактивність, стрес, тривожність у дітей, роздратованість)

● Підтримка серцево-судинної системи у дітей.

● Підтримка опорно-рухового апарату та зменшення запалення у суглобах, кістках у дітей.

● Підтримка здоров'я очей, а також захворювання очей (кон'юктивіт, синдром сухого ока, блефарит, увеїт, порушення зору при цукровому діабеті)

● Втома, виснаження організму.

Протипоказання

Не використовувати, якщо у вас є алергія на будь-який компонент. Не перевищувати добову дозу, що рекомендується. Проконсультуйтеся з лікарем під час вагітності або лактації. Харчові добавки не повинні використовуватися замість різноманітної та збалансованої дієти.

Рекомендації із застосування

Дітям віком від 4 до 12 років рекомендується приймати по 2 жувальні пастилки на день, дітям старше 12 років - по 3 жувальні пастилки на день. Пастилки можна приймати в будь-який час доби.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у сухому та прохолодному місці. Захищати від прямого сонячного проміння.

Придбати Омега ДНА для дітей Нау Фудс (Omega DNA Now Foods Kids) пастилки жувальні з фруктовим смаком 60 штук  по доступній ціні Ви можете в мережі аптек "Цитрус-фарм" в місті Києві та з доставкою по всій Україні.