Єва Нау Фудс (Eve Now Foods) Комплекс для жінок без заліза капсули вегетеріанські 120 штук - Now Foods, США

Артикул: 338689
 • 1207.94 грн.
  1026.75 грн.

Доставка:

 • Самовивіз

 • Кур'єр по м. Києву

  до 2 год / від 65 грн.

 • Нова пошта

  1-3 дні / від 70 грн.

 • Укрпошта

  1-3 дні / від 50 грн.

Єва Нау Фудс (Eve Now Foods) Комплекс для жінок без заліза капсули вегетеріанські 120 штук - Now Foods, США

Опис

Єва Нау Фудс (Eve Now Foods) - це вітамінно-мінеральний комплекс, спеціально розроблений для жінок, щоб підтримувати їхнє  здоров'я та самопочуття. Цей продукт об'єднує у собі різноманітний комплекс вітамінів та мінералів, які необхідні для жіночого організму і надає безцінну підтримку у повсякденному житті сучасної жінки.

Основні переваги Єва Нау Фудс:

 1. Здорове функціонування імунної системи: Вітаміни та мінерали в цьому комплексі сприяють підтримці імунної системи, що важливо для профілактики та боротьби із захворюваннями та інфекціями.

 2. Зміцнення кісток: Ефективне поєднання Кальцію та вітаміну D сприяє зміцненню кісток, що важливо для здорового опорно-рухового апарату жінок.

 3. Здорова шкіра, волосся та нігті: Вітаміни та антиоксиданти в складі продукту сприяють покращеню стану шкіри, волосся та нігтів, допомагаючи жінкам виглядати і відчувати себе краще.

 4. Підтримка енергії: Комплекс містить вітаміни групи В, які допомагають підвищити енергію та підтримувати активний спосіб життя.

 5. Репродуктивне здоров'я: Фолієва кислота, вітамін D, вітамін А сприяють репродуктивному здоров'ю жінок.

Єва Нау Фудс (Eve Now Foods) - це надійний спосіб забезпечити жіночий організм необхідними поживними речовинами, підтримати здоров'я і позбутися можливих дефіцитів у харчуванні. Завдяки цьому комплексу, жінки можуть залишатися енергійними та здоровими, а також  попереджати майбутні захворювання.

Форма випуску

Капсули

Склад

Вітамін А (100% як бета-каротин) 10 000 МО, Вітамін С (з аскорбата кальцію і Аскорбілпальмітат) 300 мг,  Вітамін D (як ергакоціферол) 1000 МО,  Вітамін Е (як d-альфа-токоферил сукцинат) 200 МО,  Вітамін K (як Menaquinone K2 і Phytonadione K1) 80 мкг,  Тіамін (вітамін B-1) (з тіаміну HCl) 25 мг,  Рибофлавін (вітамін B-2) 25 мг,  Ніацин (вітамін B-3) (як ніацинамід і гексанікотінат инозитола) 30 мг,  Вітамін B-6 (з піридоксину HCl і піридоксаль-5-фосфату (P-5-P)) 25 мг,  Фолат (як фолієва кислота) 800 мкг,  Вітамін В-12 (як метилкобаламін) 200 мкг,  Біотин 300 мкг, Пантотенова кислота (вітамін B-5) (з пантотената кальцію) 50 мг, Кальцій [з карбонату кальцію (Aquamin TG Seaweed, отриманого з мінералів) і аскорбату кальцію) 250 мг,  Йод (з йодиду калію) 150 мкг,  Магній (з магнієвого цитрату і аквамінскіх водоростей, отриманих з мінералів) 100 мг,  Цинк (з бісгліціната цинку) (TRAACS) 15 мг,  Селен (з L-селенометіоніна) 200 мкг,  Мідь (з міді бісгліціната) (TRAACS) 1 мг,  Марганець (з марганцю бісгліціната) (TRAACS) 2 мг,  Хром (з Chromium Picolinate) 120 мкг,  Калій (з хлориду калію) 25 мг,  Журавлина (макроцикл вакцини) (фрукти) 100 мг,  Екстракт граната (фрукти) 50 мг,  Органічний Acai (Euterpe oleracea) (фруктова шкіра і целюлоза) 50 мг,  Екстракт мангостіна (фруктова кірка) (Garcinia mangostana) 50 мг,  CoQ10 (кофермент Q10) 30 мг,  Альфа-ліпоєва кислота 30 мг,  Холін (від Choline Bitartrate) 25 мг,  Інозитол 25 мг,  Алое Віра (Лист) (Концентрат) 25 мг,  Лікопін (з натурального томатного екстракту) 500 мкг,  Лютеїн (з квітів Маргаритки) 500 мкг.

Показання

● Жінкам, які підтримують активний спосіб життя, з особливим акцентом на тих, хто страждає від сучасних хвороб XXІ століття, таких як неврози, депресія, часті стреси, а також ті, хто має підвищений ризик серцево-судинних захворювань та діабету.

● Підвищена потреба в препараті виникає при заняттях спортом з великим навантаженням, а також у випадку емоційного та інтелектуального перевантаження.

● Рекомендується у разі дефіциту вітамінів та мінералів в організмі, особливо якщо це зумовлено незбалансованим харчуванням.

● Показаний для підвищення імунітету під час інфекційних захворювань.

● Ефективний при хронічних захворюваннях, що супроводжуються порушеннями обміну речовин, а також для поліпшення стану шкіри, волосся та нігтів та лікування захворювань органів травлення.

Протипоказання

Не використовувати, якщо у вас є алергія на будь-який компонент. Не перевищувати добову дозу, що рекомендується. Проконсультуйтеся з лікарем під час вагітності або лактації. Харчові добавки не повинні використовуватися замість різноманітної та збалансованої дієти.

Рекомендації із застосування

Приймати по 4 капсули на день під час їжі.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у сухому та прохолодному місці. Захищати від прямого сонячного проміння.

Придбати Єва Нау Фудс (Eve Now Foods) Комплекс для жінок без заліза капсули вегетеріанські 120 штук по доступній ціні Ви можете в мережі аптек "Цитрус-фарм" в місті Києві та з доставкою по всій Україні.