7-Кето Нау Фудс (7-keto Now Foods) Контроль ваги капсули вегетеріанські 100 мг 60 штук - Now Foods, США

Артикул: 338673
 • 1411.76 грн.
  1200.00 грн.

Доставка:

 • Самовивіз

 • Кур'єр по м. Києву

  до 2 год / від 65 грн.

 • Нова пошта

  1-3 дні / від 70 грн.

 • Укрпошта

  1-3 дні / від 50 грн.

7-Кето NOW Нау Фудс (7-keto Now Foods) Контроль ваги капсули вегетеріанські 100 мг 60 штук - Now Foods, США

Опис

7-Кето NOW Нау Фудс (7-keto Now Foods) - це спеціальна дієтична добавка, яка містить 7-оксо-деогідроепіандростерон (7-Keto DHEA), один із природних метаболітів дегідроепіандростерону (DHEA), який виробляється в організмі. 7-Keto DHEA відзначається тим, що не перетворюється на стероїди, такі як тестостерон чи естроген, і не має психоактивної дії. Він відомий своєю роллю в підтримці здоров'я і метаболізму.

Основні переваги 7-Кето NOW Нау Фудс:

1. Підтримка метаболізму: 7-Keto DHEA  допомагає покращити обмін речовин, що сприяє зниженню зайвої ваги та збереженню здорової ваги.

2. Покращення функцій щитовидної залози: 7-Keto DHEA підтримує функцію щитовидної залози та зменшує симптоми її дисфункції.

3. Антиоксидантна дія: 7-Keto DHEA допомагає нейтралізувати вільні радикали та підтримує антиоксидантний захист організму.

4. Зниження стресу:  7-Keto DHEA сприяє зменшенню стресу та покращує емоційний стан.

5. Підтримка гормонального балансу: 7-Keto DHEA сприяє підтримці гормонального балансу в організмі, зокрема при регулюванні рівнів корисних гормонів.

6. Підтримка здорового стану шкіри: 7-Keto DHEA має позитивний вплив на здоров'я шкіри, допомагаючи підтримувати її еластичність.

7-Кето NOW Нау Фудс (7-keto Now Foods) є важливим доповненням до вашого збалансованого та здорового харчування, він надасть необхідний рівень дегідропіандростерону в організмі, рівень тестостерону, мінімізує зайві жирові відкладення та зменшить віковий ризик серцевих патологій.

Форма випуску

Капсули

Склад

1 капсула містить:

7-KETO (DHEA Acetate-7-one) 100 мг

Показання

● Зайва вага, ожиріння.

 Підтримка здорового стану шкіри.

 Підтримка гормонального балансу.

● Захворювання щитоподібної залози (в комплексній терапії).

● Погіршений метаболізм.

● Стрес, напруга.

Протипоказання

Не використовувати, якщо у вас є алергія на будь-який компонент. Не перевищувати добову дозу, що рекомендується. Проконсультуйтеся з лікарем під час вагітності або лактації. Харчові добавки не повинні використовуватися замість різноманітної та збалансованої дієти.

Рекомендації із застосування

Приймати по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі.

Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у сухому та прохолодному місці. Захищати від прямого сонячного проміння.

Придбати 7-Кето NOW Нау Фудс (7-keto Now Foods) Контроль ваги капсули вегетеріанські 100 мг 60 штук по доступній ціні Ви можете в мережі аптек "Цитрус-фарм" в місті Києві та з доставкою по всій Україні.