5-Гідрокситриптофан подвійної сили Нау Фудс (5-HTP Now Foods) Підтримка настрою капсули вегетеріанські 200 мг 60 штук - Now Foods, США

Артикул: 339552
 • Упаковка / 60 шт.

  908.82 грн.
  772.50 грн.

Доставка:

 • Самовивіз

 • Кур'єр по м. Києву

  до 2 год / від 65 грн.

 • Нова пошта

  1-3 дні / від 70 грн.

 • Укрпошта

  1-3 дні / від 50 грн.

5-Гідрокситриптофан подвійної сили Нау Фудс (5-HTP Now Foods) Підтримка настрою капсули вегетеріанські 200 мг 60 штук - Now Foods, США

Опис

5-Гідрокситриптофан подвійної сили  Нау Фудс (5-HTP Now Foods) - це добре збалансований  натуральний спосіб підтримувати ваше емоційне та психічне благополуччя. Кожна капсула містить потужну дозу 200 мг 5-HTP, який є речовиною, що передує утворення серотоніну - гормону щастя. Цей продукт  сприяє поліпшенню настрою, зниженню стресу та підвищенню емоційного стану. Також в комплекс входять такі компоненти: гліцин, таурин та інозитол. 

Гліцин: Натуральний засіб для нервової системи, оскільки він надає заспокійливу дію на ЦНС за рахунок запуску природних механізмів гальмування її активності. Завдяки подібному ефекту гліцин сприяє підвищенню розумової працездатності і полегшує процес засипання.

Таурин: Амінокислота, яка впливає на функцію мозку та нервову систему, покращуючи когнітивні фкнкції, такі як концентрація, пам'ять та увага, а також позитивно впливає на кровообіг та кров'яний тиск.

Інозитол: Важлива біологічно активна сполука, яка входить до складу вітаміну В8 (вітаміну H). Він відомий своїм здатністю впливати на рецептори серотоніну, нейротрансмітера, який пов'язаний із зменшенням тривоги та покращенням настрою.

Основні переваги 5-Гідрокситриптофан подвійної сили Нау Фудс:

1. Підвищення настрою: 5-Гідрокситриптофан (5-HTP) допомагає збільшити рівень серотоніну, що в свою чергу поліпшує емоційний стан та настрій.

2. Розслаблення та зниження стресу: Гліцин в комплексі має розслаблюючий ефект, сприяючи зниженню рівня стресу та напруги.

3. Підтримка когнітивних функцій: Таурин і інозитол покращують функцію мозку, сприяє покращенню когнітивних процесів, таких як концентрація, пам'ять та увага.

4. Підтримка сну: Гліцин та 5-HTP сприяють розслабленню та поліпшенню якості сну.

5. Адаптогенний ефект: Таурин допомагає організму адаптуватися до стресових ситуацій, підвищуючи стресостійкість.

6. Антиоксидантна дія: Інозитол має антиоксидантні властивості, захищаючи клітини від вільних радикалів.

7. Покращення концентрації: Таурин підтримує увагу і концентрацію.

8. Баланс нейротрансмітерів: 5-HTP сприяє балансу серотоніну, впливаючи на нейротрансмітери в мозку.

9. Зменшення тривоги: 5-HTP допомагає зменшити рівень тривоги та внутрішньої напруги.

10. Підтримка психічного здоров'я: Загальна підтримка емоційного та психічного благополуччя завдяки взаємодії ключових компонентів у складі комплексу.

Форма випуску

Капсули

Склад

1 вегетеріанська капсула містить: 

Ніацин (у вигляді нікотинаміду) (вітамін B3) 20 мг, Вітамін B6 (з піридоксину гідрохлориду) 2 мг, 5-HTP (5-гідрокситриптофан) (з екстракту насіння грифонії [Griffonia simplicifolia]) 200 мг, Гліцин (у вільній формі) 100 мг, Таурин (у вільній формі) 100 мг, Інозитол 100 мг.

Показання

● Депресія.

● Панічні розлади, тривожність, дратівливість, напруження

● Безсоння, порушення сну, втома, погіршення концентрації

● Мігрень.

● Стрес та емоційне перевантаження

● Підтримка нормального функціонування мозку

● Підвищений апетит, ожиріння.

Протипоказання

Не використовувати, якщо у вас є алергія на будь-який компонент. Не перевищувати добову дозу, що рекомендується. Проконсультуйтеся з лікарем під час вагітності або лактації. Харчові добавки не повинні використовуватися замість різноманітної та збалансованої дієти.

Рекомендації із застосування

Приймати по 1 капсулі в день на порожній шлунок перед сном.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у сухому та прохолодному місці. Захищати від прямого сонячного проміння.

Придбати  5-Гідрокситриптофан подвійної сили Нау Фудс (5-HTP Now Foods) Підтримка настрою капсули вегетеріанські 200 мг 60 штук  по доступній ціні Ви можете в мережі аптек "Цитрус-фарм" в місті Києві та з доставкою по всій Україні.